Witam! Piszę, ponieważ mam pewien problem, mianowicie chodzi o to, że posiadam kartę kredytową błękitno banku PKO SA z limitem 5 000 zł. Karta jest spłacona i ważna do końca 2016 roku. Nie korzystam już z karty, a mimo to opłata roczna jest pobierana. Jak mam z niej zrezygnować?