Co to jest?
CentrumKredytowe.pl to platforma umożliwiająca publikację pytań z dziedziny szeroko pojętych finansów. Na zadane pytania użytkownicy uzyskują odpowiedź od innych użytkowników.

Jak zadać pytanie?
Kliknij w link zadaj pytanie, który znajduje się w różnych częściach strony.

Kiedy uzyskam odpowiedź?
Platforma bazuje na użytkownikach i to od nich zależy, na które pytania oraz kiedy zostaną udzielone odpowiedzi.

Oświadczenie o zarobkach, jak napisać?

W niektórych bankach można dostać pożyczkę na podstawie oświadczenia o zarobkach. Nie ma szans na jakieś duże pieniądze, ale małej pożyczki udzielą na podstawie takiego pisma. Nigdzie nie ma jednak wzoru takiego oświadczenia. Jak napisać oświadczenie o zarobkach? Czy jest jakiś ogólnodostępny wzór, czy raczej trzeba samemu stworzyć taki dokument i przedstawić w banku?
pytanie zadane 7 grudnia 2013 przez użytkownika auxilium (14,580)

1 odpowiedź

Oświadczenia o zarobkach nie piszesz. Jest to gotówy druk w banku, w któym oświadczas wysokość zarobków, do kiedy i od kiedy jesteś zatrudniony. Każdy bank ma inny wzór - więc nie ma uniwersalnego wzoru. Pamiętaj że jeśli skłamiesz we wniosku kredytowym czy też w oświadczeniu poświadczysz nie prawdę - możesz zostać skazany na więzienie.
odpowiedź 7 grudnia 2013 przez użytkownika LoanMonster (8,040)

Podobne pytania

0 odpowiedzi
pytanie zadane 13 grudnia 2013 przez użytkownika Kamson (40,100)
1 odpowiedź
pytanie zadane 18 czerwca 2013 przez użytkownika Latuz (16,130)
1 odpowiedź
pytanie zadane 28 sierpnia 2013 przez użytkownika Kamson (40,100)
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 sierpnia 2013 przez użytkownika Natka (15,100)
...