W niektórych bankach można dostać pożyczkę na podstawie oświadczenia o zarobkach. Nie ma szans na jakieś duże pieniądze, ale małej pożyczki udzielą na podstawie takiego pisma. Nigdzie nie ma jednak wzoru takiego oświadczenia. Jak napisać oświadczenie o zarobkach? Czy jest jakiś ogólnodostępny wzór, czy raczej trzeba samemu stworzyć taki dokument i przedstawić w banku?