Co to jest?
CentrumKredytowe.pl to platforma umożliwiająca publikację pytań z dziedziny szeroko pojętych finansów. Na zadane pytania użytkownicy uzyskują odpowiedź od innych użytkowników.

Jak zadać pytanie?
Kliknij w link zadaj pytanie, który znajduje się w różnych częściach strony.

Kiedy uzyskam odpowiedź?
Platforma bazuje na użytkownikach i to od nich zależy, na które pytania oraz kiedy zostaną udzielone odpowiedzi.

Ile komornik może zabrać z umowy o dzieło?

Pracuję dorywczo na umowę o dzieło, mieszkam z rodzicami więc za wiele pieniędzy ja nie potrzebuję. Chciałbym się dowiedzieć ile komornik może zabrać mi z umowy o dzieło? Czy jeśli mieszkam z rodzicami, to argument o tym że jest to moje jedyne źródło dochodu , dalej będzie mnie bronić przed zajęciem całego wynagrodzenia?
pytanie zadane 21 lipca 2013 przez użytkownika Latuz (16,130)

1 odpowiedź

Ten argument bronić Cię nie będzie, tym bardziej, że mieszkasz z rodzicami, czyli nie potrzebujesz pieniędzy na rachunki. Komornik nie może zająć więcej niż 50% wynagrodzenia.
odpowiedź 22 lipca 2013 przez użytkownika niezalogowany

Podobne pytania

1 odpowiedź
1 odpowiedź
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 lipca 2013 przez użytkownika carrie (20,110)
1 odpowiedź
pytanie zadane 15 lipca 2013 przez użytkownika Latuz (16,130)
1 odpowiedź
pytanie zadane 21 lipca 2013 przez użytkownika Latuz (16,130)
...