Co to jest?
CentrumKredytowe.pl to platforma umożliwiająca publikację pytań z dziedziny szeroko pojętych finansów. Na zadane pytania użytkownicy uzyskują odpowiedź od innych użytkowników.

Jak zadać pytanie?
Kliknij w link zadaj pytanie, który znajduje się w różnych częściach strony.

Kiedy uzyskam odpowiedź?
Platforma bazuje na użytkownikach i to od nich zależy, na które pytania oraz kiedy zostaną udzielone odpowiedzi.

Czy jakiś bank udziela pożyczki dla osoby z zadłużeniem?

Czy znacie może jakieś instytucje bankowe, które możecie polecić i które udzielają pożyczki dla osoby z zadłużeniem? Mam taki problem, ze potrzebuję pieniędzy a mój bank mi odmówił kredytu. Proszę o pomoc w tej sprawie.
pytanie zadane 11 sierpnia 2013 przez użytkownika Natka (15,100)

1 odpowiedź

Niestety w obecnych czasach osoby zadłużone są z góry na przegranym miejscu, ponieważ instnieją takie instytucje jak BIK czy KRD, które mają na celu monitorowanie i rejestrowanie osó, które są zadłużone i mają problemy z wypłacalnością.

Banki wykorzystują informacje z Krajowego Rejestru Dłużników oraz z Biura Informacji Kredytowej by móc uchronić się przed niewypłacalnymi klientami. Wręcz banki są zobowiązane do sprawdzenia swojego potencjalnego klienta przed udzielniem kredytu czy przyznaniem karty kredytowej.

W Twoim przypadku pozostają jedynie firmy pozabankowe, które niestety mają dość duże koszty udzielenia pożyczki, a dodatkowo nie możesz liczyć na dużą pożyczkę jak na przykład w banku. Jednak jeśli potrzebujesz niedużej kwoty na krótki czas to przykłądowo Vivus oferuje pożyczkę do 1200 złotych na 30 dni bez żadnych kosztów i odsetek. Po trzydziestu dniach oddajesz jedynie tyle ile pożyczyłaś. Moim zdaniem dość kusząca oferta, dla tych, którym bank odmówił udzielenia pożyczki.
odpowiedź 24 listopada 2013 przez użytkownika AXEL (6,100)

Podobne pytania

1 odpowiedź
pytanie zadane 20 sierpnia 2013 przez użytkownika Natka (15,100)
0 odpowiedzi
pytanie zadane 8 grudnia 2013 przez użytkownika Kamson (40,100)
1 odpowiedź
pytanie zadane 22 sierpnia 2013 przez użytkownika Adreno (6,110)
1 odpowiedź
...