Zastanawiam się czy komornik oprócz tego że ściąga z mojego konta zadłużenie czy dodatkowo pobiera bez mojej zgody jakiś od tego procent. Wydawało mi się że pensja komornika idzie z pieniędzy państwowych i nie ma on prawa pobierać z moich pieniędzy dodatkowych opłat. Ale podobno bierze on sobie jakiś procent.