Co to jest?
CentrumKredytowe.pl to platforma umożliwiająca publikację pytań z dziedziny szeroko pojętych finansów. Na zadane pytania użytkownicy uzyskują odpowiedź od innych użytkowników.

Jak zadać pytanie?
Kliknij w link zadaj pytanie, który znajduje się w różnych częściach strony.

Kiedy uzyskam odpowiedź?
Platforma bazuje na użytkownikach i to od nich zależy, na które pytania oraz kiedy zostaną udzielone odpowiedzi.

Kredyt czy leasing na używany samochód forum?

Witam, chce kupić samochód używany na formę i teraz waham się, co będzie lepsze czy kredyt samochodowy, kredyt gotówkowy na firmę, czy może wzięcie w leasing auta. Jakie waszym zdaniem będzie optymalne dla mnie rozwiązanie, chodzi o koszty i podatki?
pytanie zadane 19 grudnia 2013 przez użytkownika cariec (10,720)

1 odpowiedź

Z tego co wiem, to leasing jest korzystniejszy niż kredyt. Myślę też nad leasingiem, ponieważ od trzech lata prowadzę działalność gospodarczą i wydaje mi się, że będzie to dobry sposób na sfinansowanie samochodu. Jednak nie wiem na którą firmę się zdecydować. To dla mnie dość poważna decyzja. Chciałbym jakoś rzetelnie porównać wszystkie oferty, ale nie mogę się połapać we wszelkich warunkach i kosztach leasingu. Pomyślałem o jakieś firmie doradczej, która przedstawi najkorzystniejszą ofertę leasingową dostosowaną do mojej działalności gospodarczej. Czy korzystaliście już z tego typu doradców? Na innym forum ktoś mi polecał leasing w taxcare  http://taxcare.pl/finansowanie/leasing  - podobno mają dość szeroką ofertę i dobrze doradzają, czy ktoś  słyszał o tej firmie jakieś opinie? Podpowiedzcie mi do kogo warto się udać po leasing........

odpowiedź 4 marca 2014 przez użytkownika niezalogowany

Podobne pytania

0 odpowiedzi
pytanie zadane 8 grudnia 2013 przez użytkownika Kamson (40,100)
1 odpowiedź
pytanie zadane 13 stycznia 2014 przez użytkownika cariec (10,720)
0 odpowiedzi
pytanie zadane 9 grudnia 2013 przez użytkownika Kamson (40,100)
1 odpowiedź
pytanie zadane 19 sierpnia 2013 przez użytkownika carrie (20,110)
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 sierpnia 2013 przez użytkownika carrie (20,110)
...