Czy za długi wobec urzędu skarbowego można trafić do więzienia? W tym kraju prawdziwi przestępcy chodzą bezkarnie, a zwykłego Kowalskiego najłatwiej wrzucić do więzienia. Czy jednak za takie drobiazgi, jak niezapłacone podatki można trafić za kratki, czy ewentualny wyrok byłby w zawiasach? Kiedy urząd skarbowy zgłasza sprawę do policji?