Za ten dług to Pani będzie odpowiedzialna, ponieważ została on zaciągnięty wtedy kiedy nie była pani jeszcze w małżeństwie. Trzeba jeszcze gwoli ścisłości dodać, że możecie państwo rozliczać się z Urzędem Skarbowym oraz być odpowiedzialni za długi osobiście, trzeba tylko podpisać stosowny dokument prawny.